Aký liečiť vlhký kašeľ bez iných príznakov choroby?

Zodpovedané
9. okt 2021

Dobrý deň,

moja 4,5 ročná dcéra začala kašľať. Doobeda to bolo občas, počas obedňajšieho spánku dosť intenzívne. Kašeľ je vlhký počuť hlieny. Okrem toho nemá žiadne iné príznaky choroby, nesoplí a ani nemá teplotu.

Nasadila som jej Kaloba kvapky a Solmucol sirup trikrát denne. Okrem toho inhaluje raz denne Ambrobene inhalačný roztok. Pred dvoma týždňami mala zápal dutín. Podávam jej Imunoglukan a vitamín D.

Zvolila som správne lieky?

Ako by ste postupovali vy?

Ďakujem

Dobrý deň,

postupujete úplne úžasne, niet čo dodať. Už len trpezlivosť, pokojový režim a dostatok tekutín. A na spánky trošku viac dcérku nateraz vykladať, aby hlieny nezatekali a nedošlo k vracaniu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas