Aký máte názor na testovanie deti do troch rokov na Covid-19?

Zodpovedané
20. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na testovanie deti do 3 rokov na coronavírus.

Nie je to nebezpečné?

Ďakujem

Dobrý deň,

nebezpečné to podľa mňa vôbec nie je. Koniec koncov, keď je dieťatko choré, robí sa mu tiež ster z nošteka a nikto sa nezamýšla nad tým, či to je nebezpečné. Je to nepríjemné ale je to treba.

Takže ak je treba aj testovať deti do 3 rokov, tak je treba testovať deti do 3 rokov. Avšak podľa mňa, mal by to robiť personál, ktorý sa venuje detským pacientom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas