Aký máte vy ako detská lekárka názor na nosiče pre deti?

Zodpovedané
10. mar 2022

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor ako detskej lekárky na nosiče.

Odporúčate nosič?

Ďakujem

Dobrý deň,

úplne pokojne používať - s rozumom. T.j. nie ako jediná forma spánku pre dieťa. Zo začiatku je možno lepšia voľba šatka.

Ak sa dá, je lepšie ak dieťatko spí na tvrdom rovnom povrchu. Ak nie, tak si treba pomôcť ako sa dá. Pokojne na jeden (aj dlhší) spánok denne, u veľa detí to funguje.

Nosiče krásne pomáhajú veľa maminkám u detičiek s kolikami, či separáciou.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas