Čo znamená mierne nedovyvíjanie časti mozgu - corpus calosum?

Zodpovedané
30. aug 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediate...

Čo znamená mierne nedovyvíjanie časti mozgu - corpus calosum?

Je to vážna diagnóza?

Aká je liečba?

Bude v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

to Vám bohužiaľ neviem povedať, čo to znamená pre Vaše dieťatko. Nepoznám jeho stav, okolnosti a ani neviem posúdiť nález.

Diagnóza je nešpecifická - pre niekoho môže znamenať plnohodnotný život, pre iného nie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas