Dorovná sa 20 mesačnému jamka na hlavičke?

Zodpovedané
9. júl 2022

Dobrý deň,

20 mesačný syn má z boku na hlavičke nad uškom (foto vyznačené) takú akoby jamku alebo priehlbinku, na druhej strane ma tiež tu priehlbinku ale nie takú citeľnú na dotyk. Túto ma takú výraznejšiu, inak má tvar hlavičky si myslím v poriadku. Keď som sa na to pýtala nášho obvodného lekára, povedal že to je v poriadku, že hlavička sa mu ešte dorovná.

Zaujímal by ma aj váš názor.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

podľa mňa je to tvar lebky, nemyslím si, že sa to dorovná, ale bude to menej a menej viditeľné, jednak rastom vlasov a jednak celkovým proporčným rastom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas