Dvojročný syn má na líčku vyrážku alebo štípanec. O aký problém ide?

Zodpovedané
25. máj 2020

Dobrý deň,

môj dvojročný syn má už veľmi dlho na líčku niečo ako vyrážku alebo štípanec. Má to vystúpené nad kožou, ale okom to nie je tak vidno. Je to malinká hrčka ako keď vás niečo uštípne, resp. začínajúca vyrážka.

O aký problém ide?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

vôbec neviem, musela by som vidieť, a napriek tomu neviem, či by som vedela.

Ak to tam má dlho, asi to bude mať aj pri nasledujúcej kontrole u Vašej pani doktorky. Skúste jej to ukázať a spýtať sa.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas