Je bezpečné absolvovať tri očkovania v priebehu jedného mesiaca?

Zodpovedané
8. mar 2022

Dobrý deň,

dcérka sa narodila 21.12.2021.

2. marca naša lekárka podala orálne v tom čase 10 týždňovej dcérke očkovaciu látku Rotarix. 23. marca nás objednala na očkovanie v 3. mesiaci (DTP a ešte nejaké ďalšie do oboch nožičiek - bežné očkovanie v 3. mesiaci). 2. apríla máme príst na podanie druhej dávky Rotarixu.

Je bezpečné absolvovať tri očkovania v priebehu jedného mesiaca?

Ďakujem

Dobrý deň,

takto to je úplne v poriadku a bezpečné.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas