Je lepšie 6 mesačnému bábätku ušká prepichnúť, alebo dať náušnice nastreliť?

Zodpovedané
26. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prepichovania uší.

Je lepšie 6 mesačnému bábätku ušká prepichnúť, alebo dať náušnice nastreliť?

Do 5. mesiaca sme čakali na prvé očkovanie kvôli chorobe a teraz mám zase strach.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

aj jedna a aj druhá možnosť je v poriadku. Skôr by som sa zamerala na hygienu a dôveryhodnosť toho, čo to bude robiť.

Preto by som asi radšej proces absolvovala u lekára ako v zlatníctve.

Super, že ste čakali na očkovanie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas