Je mlieko Kendamil z hľadiska zloženia nepostačujúci?

Zodpovedané
30. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom umelého mlieka. Mám 8 mesačného syna, ktorý je čiastočne dojčený a čiastočne dokrmovaný. Má 7,6 kg. Z Beby sme prešli na Kendamil. Beba synovi nesadla a s Kendamilom nie je problém.

Pediatrička nám však povedala, že Kendamil nie je dobré mlieko. Keď som sa opýtala prečo, tak to nijako nešpecifikovala. Vraj by sme mali siahnuť po overenej značke ako Beba, Nutrolon alebo Sunar.

Je Kendamil z hľadiska zloženia nepostačujúci?

V čom by s ním mal byť problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetky mlieka na trhu sú vyhovujúce.

Asi má len pani doktorka overené staré známe značky.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas