Je poradie pri vakcinácii látkami Bexsero, Havrix a proti chrípke striktne dané?

Zodpovedané
21. nov 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediate...

Uviedli ste poradie: Napr. v 1. deň Bexsero + nazálna proti chrípke. S odstupom následne Havrix.

Môžem to kombinovať aj tak, že v jeden deň sa zaočkuje vakcínami Bexsero + Havrix a s odstupom času proti chrípke, alebo je Vaše odporúčanie poradia striktné?

Ďakujem

Dobrý deň,

Havrix a Bexsero by som spolu nedávala.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas