Je v poriadku ako sa 5 ročnej dcérke hojí palec?

Zodpovedané
10. mar 2020

Dobrý deň,

pred 5 dňami sme boli u doktorky s 5 ročnou dcérkou, lebo mala pľuzgier a opuch. Vraj záder a infekcia. Prepichli jej to, dali obklad na 2 hodiny a potom 3x denne repík - namočiť.

Takto to vyzerá teraz.

Je to podľa Vás v poriadku?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

vyzerá to, že sa to suší hoci som nevidela ako to vyzeralo predtým a teda nemám to ako porovnať. Nepríde mi to ako zlý priebeh hojenia.

Postup Vám dali správny, repík naozaj pomáha. Ak by sa robil hnis treba to riešiť inak ale v tomto prípade to nevyzerá na komplikáciu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas