Je v poriadku, keď dieťa má horšie noci po páde?
Zodpovedané3. okt 2021
Dobrý deň,
15 mesačné dieťa má po páde na hlavu horšie noci (táto bola 2. noc po páde). Myslím tým, že sa zobudí, nadojčím a ešte sa cca 15 minút prehadzuje a nevie si nájsť polohu.
Otáča sa, prisaje sa naspäť, znova sa otočí. Predtým zvyčajne hneď zaspala. Neplače, len je nespokojná. Zobudí sa cca 2-3x za noc (ako zvyčajne).
Po páde sme boli v NÚDCH. Robili röntgen a všetko v poriadku. Dieťa nevracalo a ani neodpadlo. Má práve monokel (hrča z čela sa presunula). Inak cez deň je všetko v norme.
Aký je Váš názor?
Ďakujem
Dobrý deň,
nie je to znakom vážneho zranenia.
Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas