icon

Je v poriadku, keď vytekajú hlieny po Cefzile?

Zodpovedané
24. aug 2021

Dobrý deň,

pred týždňom ochorel synček a dostal Zinnat. Nezabral a dnes dostal druhé antibiotiká Cefzil. Všimla som si, že chodí aj 4x na wc a teraz ako keby tie hlieny čo mu stekali, tak vytekajú.

Je to v poriadku, alebo sa mám obávať?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

neviem prečo boli ATB ordinované a pravdupovediac ani nerozumiem otázke, či vytekajú pri močení alebo inak. Stav konzultujte s Vašou pani doktorkou.


Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas