Je v poriadku, keď vytekajú hlieny po Cefzile?
Zodpovedané24. aug 2021
Dobrý deň,
pred týždňom ochorel synček a dostal Zinnat. Nezabral a dnes dostal druhé antibiotiká Cefzil. Všimla som si, že chodí aj 4x na wc a teraz ako keby tie hlieny čo mu stekali, tak vytekajú.
Je to v poriadku, alebo sa mám obávať?
Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň,
neviem prečo boli ATB ordinované a pravdupovediac ani nerozumiem otázke, či vytekajú pri močení alebo inak. Stav konzultujte s Vašou pani doktorkou.
Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas