Kedy pomôže zmena mliečka pri bolestiach bruška mesačného chlapčeka?

Zodpovedané
16. sep 2021

Dobrý deň,

môj synček má presne 1 mesiac a je čisto na umelom mliečku. Dávala som mu doteraz Bebu HA Expert Pro, no po každom jedle strašne plakal. Očividne ho bolelo bruško, mal kŕče a zelenú stolicu. Zmenila som na mliečko Hami, no po jedle plakal tak isto.

Kedy uvidím výsledky zmeny mliečka?

Ďakujem

Dobrý deň,

do troch dní by ste mali vidieť. Ak nie, tak treba konzultovať lekára. Môže ísť aj o nejaký medicínsky problém.

Kúpte aj probiotiká BioGaia proti kolike.

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis

Probiotické kvapky BioGaia® Protectis sú prvé kvapky so živými a aktívnymi baktériami.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas