Má význam chodenie na logopédiu?

Zodpovedané
20. mar 2021

Dobrý deň,

mám 5 ročného syna, ktorý síce rozpráva, ale robia mu problém niektoré písmena ako R,V a podobne. Aj v škôlke mi učiteľka povedala, že mu nerozumie všetko pretože rozpráva rýchlo. To som si všimla aj ja.

Doma zvykol pozerať rozprávky po anglicky (viem, že to bola chyba) a teraz keď sa hrá, občas počúvam a on ako keby komolí slovenský-anglicky jazyk.

Keď bol malý, tak do 3 rokov som sa s ním asi málo rozprávala. Pani doktorka nám odporučila logopédiu.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

logopédia má veľký zmysel, určite mu pomôže.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas