Mesačný synček má CRP 130 a je hospitalizovaný. O aký problém môže ísť?
Zodpovedané12. sep 2021
Dobrý deň,
môj synček má 1 mesiac, už dva týždne som s ním hospitalizovaná kvôli vysokému CRP. Keď sme prišli, tak mal 70 a teraz má 130. Našli mu baktérie v moči, na ktoré nasadili ATB a moč je už negatívny. Všetky odbery, výtery, RTG pľúc, USG bruška, obličiek, hlavy má v poriadku. Klinicky sa správa normálne, papá. Ani so stolicou a močením nemá problém.
O aký problém môže ísť?
Čo nám odporúčate?
Ďakujem
Dobrý deň,
ste v nemocnici, dôverujte ošetrujúcemu personálu. Nemôžem sa na diaľku k tomu lepšie vyjadriť bez toho aby som videla celú dokumentáciu.
Dôležité je, že klinicky je synček v poriadku.
Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas