Môže mať dcérka vyrážky z toho, že nám chlórovali vodu?

Zodpovedané
30. jan 2020

Dobrý deň,

mojej 10 mesačnej dcérke som našla na boku takúto mapku. Má to už asi druhý - tretí deň. Najprv to vyzeralo ako suché miesto, tak som to natrela Bepanthenom.

Dnes po kúpeli (v čistej vode) to vyzerá takto - prikladám fotku. Predpokladám, že zo zeleniny to nemá. Papala mrkvu, karfiol a zemiak a nato nemala žiadnu alergickú reakciu.

Pred pár dňami nám chlórovali vodu.

Môže to spolu súvisieť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

s chlórovaním skôr nie ako áno. Bolo by toho na koži viac a celkovo nezvyknú byť reakcie.

Ďalej to potierajte.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas