Môžem 1,5 ročného syna odprevadiť na operačnú sálu?

Zodpovedané
13. nov 2019

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho 1,5 ročného syna. Musí ísť na operáciu slabinového pruhu. Je objednaný na 26.11.2019 do Bratislavy.

Môžem ho ako matka odprevadiť na sálu?

Môžem tam počkať, až pokým zaspí?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ono je to veľmi individuálne. Napríklad v súkromných centrách je to možné, v štátnych nemocniciach ako kde.

To už sa musíte opýtať priamo tam, kde bude synček operovaný. V našom zdravotníctve pracujú aj empatickí milí ľudia, ktorí ak sa dá tak sa snažia maximálne detičkám (a rodičom) spríjemniť ťažké chvíle v nemocnici.

Držím palce na operáciu!

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas