Nekontrolovateľný plač 8 mesačného syna. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
20. dec 2020

Dobrý deň,

môj 8 mesačný syn začal večer zo spania veľmi plakať. Myslela som, že mu idú ďalšie zúbky. Dala som mu čipok Virbucol a máme aj tu vodičku Camiliu, ale nič nám neprešlo. Do rána šiestej vkuse vkuse plakal, pospal 10 minút a zase. Nie a nie ho utíšiť. Od rána zase, mlieko vypil, kašu nechcel. Stolicu mal normálnu, ale je vkuse uplakaný. Zatiaľ bez teploty.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že naozaj môže ísť o zúbky. Chúďatko dieťatko sa inak ako plačom nevie s bolesťou vysporiadať.

Treba ho nosiť, spievať mu, dobrý je aj nejaký chlad do pusinky - hrýzatko z mrazničky alebo Calgel z chladničky potierať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas