Operácia nosnej prepážky

Zodpovedané
7. mar 2019

Dobrý deň,

môjho 19 mesačného syna čaká o mesiac operácia nosnej prepážky. Švagor bol na tej operácii a mal problém dva dni v nose udržať zátku, ktorá tam mala byť týždeň.

Ako mám takého malého syna udržať zo zátkou?

Môžem mu ju vybrať skôr?

Ďakujem

Dobrý deň,

nebojte sa, po operácii Vám v nemocnici určite presne vysvetlia postup aký bude s manažmentom u 19-mesačného syna, pretože vedia, že spolupráca je iná ako s dospelými pacientami.

Riaďte sa výhradne pooperačnými odporučeniami lekárov a všetko bude v poriadku.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas