Poradíte mi ohľadom sťahovania predkožky trojročného syna?

Zodpovedané
11. mar 2020

Dobrý deň,

môj trojročný syn začína mať problém so stiahnutím predkožky. Doteraz sa nikdy nepodarila stiahnuť celá, ale nechávali sme tomu čas. Chcela by som to začať riešiť a spýtať sa na nejaké rady. Niekde som čítala, že existuje mastička, ktorá na to pomáha.

Vedeli by ste mi poradiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

áno "mastička" existuje a je to prvá voľba pri vyšetrení lekárom (ak sa nepodarí jemu stiahnuť predkožka). Je na predpis lekára.

Chlapček v troch rokoch by mal mať plne stiahnuteľnú predkožku, preto je potrebné vyšetrenie lekárom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas