Prečo 8 mesačná dcérka po pretočení sa na podložke začala plakať?

Zodpovedané
5. nov 2020

Dobrý deň

boli sme u lekára a pri vyšetrení mojej 8 mesačnej dcérky sa stalo, že pri otáčaní z bruška na chrbátik so nedopatrením nezafixovala hlavičku. Myslím si, že si ju dcérka musela buchnúť o podložku, pretože spustila strašný plač.

Otáčala som ju na vyšetrovacom pultíku, ktorý má taký matrac hore, ale nezdá sa mi nejaký mäkký. Čiže predpokladám buchnutie. Odohralo sa to tak rýchlo, že si neviem spomenúť.

Alebo sa mohla zľaknúť?

Moja dcérka takto nikdy nereagovala.

Ďakujem

Dobrý deň,

mohla sa aj zľaknúť, aj sa buchnúť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas