Prečo dieťa pri zaspávaní dvíha nohy vysoko k sebe a drží si ich?

Zodpovedané
2. jan 2022

Dobry deň,

chcem sa poradiť ohľadom spánku môjho ročného dieťaťa. Posledné dni je veľmi nepokojné. Pri zaspávaní dvíha nohy vysoko k sebe a drží si ich.

Je to kvôli bolesti bruška, alebo mám hľadať príčinu niekde inde?

Ďakujem

Dobrý deň,

vyzerá to ako prejav bolesti. Nemusí ísť nutne o prejav bruška, pokojne aj zubov. Viac Vám bez vyšetrenia dieťatka neviem povedať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas