Prečo má trojročná dcérka zvýšenú teplotu?

Zodpovedané
6. aug 2019

Dobrý deň,

moja dcérka má tri roky a včera jej z ničoho nič vybehla teplota. Do pol noci sme ju nemohli zraziť, potom sa nám to podarilo. Mala 39,5 až 39,8°C. Dnes cez celý deň mala len zvýšenú teplotu, maximálne 37,5°C. Večer o siedmej sa jej znova zvýšila na 38,5°C.

Kašeľ a ani soplík nemá.

O aký problém môže ísť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

dcérka je chorá - neviem Vám viac k tomu, čo povedať, nakoľko som dcérku nevidela.

Či bude mať angínu, faryngitídu (zapálené hrdlo) alebo močovú infekciu, k tomu je potrebné lekárske vyšetrenie obvodným lekárom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas