Prečo sa 7 mesačnému dieťaťu vytáčajú očká dohora?

Zodpovedané
26. apr 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom problému môjho 7 mesačného synčeka. Už asi dva dni sa mu vytáčajú očká dohora.

Z čoho to môže byť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

z takéhoto opisu neviem odpovedať.

Ak na synovi vidíte aj iné symptómy (teploty, nepokoj, alebo naopak apatia, ospalosť, vracanie, napínane na vracanie, bolesti hlavy) navštívte lekára hneď, nech synčeka pozrie.

Ak je inak synček v poriadku hravý, spokojný, papá a pije odpozorujte, natočte na video a ukážte Vašej obvodnej lekárke.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas