Prečo sa synovi zmenil režim?

Zodpovedané
17. mar 2019

Dobrý deň,

synovi sa zmenil režim. Je nevyspatý, stále si šúcha oči, zakrýva rukami uši. Robí to aj vtedy, keď spal 4 hodiny na obed. Aj cez deň je oveľa umrnčanejší. Ide mu jeden zúbok, ale v noci spí krásne.

Prečo sa mu zmenil režim?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste nemenili postieľku, izbičku, byt (proste podmienky na spanie), tak synček naozaj môže byť podráždený a nevyspatý kvôli spomínanému rastu chrupu.

V tomto období detičky reagujú veľmi citlivo a zvykne sa im aj meniť režim ako spomínate, viac sa potrebujú nosiť, láskať.

Treba to vydržať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas