Prečo štvormesačné dieťa stále plače?

Zodpovedané
9. máj 2022

Dobrý deň,

kamarátke sa narodili v 33. týždni dvojičky. Teraz majú 4 mesiace. Jeden chlapček z dvojičiek stále plače. A to aj napriek tomu, že je nakŕmený, prebalený, je na rukách, v kočíku a stále plače. Berie injekcie na podporu mozgovej činnosti.

Môže to spolu súsivisieť?

V noci je v pohode, zobudí sa 2x. Lekárka jej povedala, že to časom prejde.

Ďakujem

Dobrý deň,

nedá sa povedať prečo dieťatko plače z týchto informácii. Potrebuje kontakt, bolí ho bruško, nesedí mu mliečko, má problém s prdíkmi? Je toho veľa čo by bolo možné spomenúť.

Bez vyšetrenia a kvalitného rozhovoru s rodičom sa nedá odhadnúť viac.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas