Prečo štvormesačné dieťa zvracia vodu?

Zodpovedané
10. máj 2021

Dobrý deň,

moja štvormesačná dcérka začala zvracať veľké množstvo vody. Je dojčená. Zvracanie príde hocikedy - 10 minút po kŕmení, 2 hodiny po kŕmení. V noci nezvracia vôbec. Dojčí sa aj v noci.

Iné problémy nemá. Je usmiata, ciká, kaká. Zvracia od narodenia, ale nie vodu.

V čom môže byť problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

úplne tomu nerozumiem.

Dcérka je plne dojčená, ale vracia vodu? Lebo teda štvormesačné prospievajúce dieťatko piť vodu nemá a keď pije iba mliečko, tak by malo vracať mliečko a nie vodu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas