Staršia dcérka buchla 2,5 mesačné bábo. Mohla mu ublížiť?

Zodpovedané
7. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V noci k nám prišla do postele spať staršia dcéra. Spala v strede nasej postele. Nad ránom som kojila našu 2,5 mesačnú dcérku a bola som otočená chrbtom k staršej dcére.

Ako som mala malú na prsníku, tak staršia sa pretáčala a nohou kopla malú do čela. Vôbec ma to ani nenapadlo, že niečo také sa môže stať. Staršia spí pokojne a nehádže so sebou.Teraz mám veľké výčitky a obavy o bábätko, ktoré trošku zaplakalo. Modrinu a ani fľak nemá žiaden.

Mohla jej staršia dcérka ublížiť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrú deň,

podľa údajov, ktoré píšete nešlo o úraz spôsobujúci nejaký zdravotný následok.

Ak je Vaše bábätko spokojné, reaguje primerane, nevracia, tak je určite v poriadku.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas