Sú jarné topánky Rak vhodné pre ročného chodca?

Zodpovedané
8. mar 2021

Dobrý deň,

vyberám jarné topánky pre ročného chodca.

Sú tieto topánky Rak vhodné?

Ďakujem

Dobrý deň,

každý má na toto svoj názor, svoj pohľad. Neviem o tom, že by existovalo nejaké jednotné odporúčanie pre pediatrickú populáciu.

Takže je to na Vás. Koľko ste ochotná investovať aký máte na to názor, preferencie atď.

Mne sa zdá byť zmysluplný aj koncept barefoot obuvi, ale napríklad ako prvé topánky do tohto počasia asi úplne nie.

Nohy nás budú niesť celý život takže podľa mňa sa oplatí do obuvi investovať o niečo viac ako hračiek a oblečenia.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas