Syn bude mať v marci 3 roky a ešte nechodí. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
24. jan 2021

Dobrý deň,

môj syn bude mať v marci 3 roky a ešte nechodí.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to veľmi správne. Je veľmi vhodné začať s logopedickou intervenciou v nízkom veku. U nás je to zaužívané, že neskôr, ale čím skôr sa začne, tým skôr sa problém vyrieši.

Samozrejme sú detičky, ktoré sa rozrozprávajú práve v škôlke, ale logopéd je práve na to, aby Vám pomohol, dal cviky, ktoré budete vedieť so synčekom praktizovať denne doma.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas