V čom môže byť problém, keď moje dieťa trpí zápchou?

Zodpovedané
23. mar 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediate...

Doplnila by som, že dcérka vypije 200 - 300 ml čistej vody, viac do nej nedostanem. Budem sa snažiť urgovať, aby nás pediatrička poslala na gastro alebo sono.

Viete z Vašej praxe teoreticky odhadnúť, že v čom by mohol byť problém?

Ďakujem

Dobrý deň,

bohužiaľ nie - takto cez internet, bez vyšetrenia a poznania dieťaťa sa to nedá odhadnúť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas