Vysvetlíte mi prosím výsledky z odberov krvi?

Zodpovedané
13. mar 2021

Dobrý deň,

so synčekom sme boli na odberoch krvi kvôli oslabenej imunite na imunológii. Dnes mi prišli výsledky poštou, no nerozumiem im.

Podtriedy IgG v norme, celiakiou nezisťujem. V série znížená hladina postvakcinačných protilátok proti H. Influenze, ostatné v norme.

Môžem Vás poprosiť o vysvetlenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

z tohto a bohužiaľ nedá nič povedať. Iba to, že Vaše dieťa nemá celiakiu, má v norme IgG ale neviem aké. A že po očkovaní hexavakcínou má nižšie protilátky na hemofila.

Ak by ste odfotili papier s výsledkami (číslami), vedela by som viac povedať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas