Výtok u 6,5 ročnej dcérky. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
25. okt 2019

Dobrý deň,

na spodnom prádle mojej 6,5 ročnej dcérky som si všimla výtok. Žiadne potiaže nemá, nič ju nebolí. Každý deň dodržujeme hygienu, sprchujeme len vodou. Taktiež som si všimla dosť výrazne chĺpky na nohách. Je vyspelejšia, ale neviem, či to je normálne v jej veku.

Aký je Váš názor?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

dievčatká pred 8 rokom života, ktoré majú prejavy puberty musia byť vyšetrené endokrinológom.

Odporúčam Vám navštíviť OL, povedať mu, čo ste napísali mne. OL ju vyšetrí, zhodnotí a zaujme k tomu stanovisko a doporučí Vám ďalší postup.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas