Zmenila sa stolica môjmu bábätku kvôli inému umelému mlieku?

Zodpovedané
23. jan 2023

Dobrý deň,

môj 2-mesačný syn má zelenožltú stolicu, niekedy iba čisto zelenú, krémovej konzistencie. Začalo to po zmene umelého mlieka na Nutrilon Lactose Free.

Môže to byť tým a je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám povedať či to je v poriadku, keďže neviem či je synček inak spokojný, priberá, nebolieva ho bruško... A najmä prečo má mlieko Lactose free - indikácia takéhoto mlieka je sporadická.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas