Má žiadosť o potvrdenie o príjme predpísanú formu?

Zodpovedané
26. jan 2023

Dobrý deň,

ročné zúčtovanie mi spracuje súčasný zamestnávateľ a od predchádzajúceho potrebujem vystaviť potvrdenie o zdaniteľných príjmoch. Na potvrdenie potrebujem bývalému zamestnávateľovi poslať žiadosť, aby som mala potvrdenie do 10.2. Nejako sa k nej nemôžem dopátrať. Viem ako vyzerá samotné potvrdenie, otázka je len k žiadosti.

Má táto žiadosť nejakú predpísanú formu?

Ďakujem

Dobrý deň,

žiadosť o vydanie Potvrdenia o príjmoch nie je predpísaná, ani vzor. Stačí obyčajná jednoduchá žiadosť.

S prianím pekného dňa,
Lenka