O aké prídavky môžem žiadať, ak v mojom prípade nepôjde o reťazový pôrod?

Zodpovedané
3. sep 2022

Dobrý deň,

o aké prídavky môžem žiadať, ak v mojom prípade nepôjde o reťazový pôrod?

Dcéra bude mať 3 roky v júni 2023, ale nestihnem nastúpiť na druhú materskú s druhým dieťaťom do tohto dátumu.

Môžem ísť na PN a potom poberať materskú a vyšší RD?

Som zamestnaná na neurčito od roku 2016 a môj pracovný pomer stále trvá.

Ďakujem

Dobrý deň,

medzi koncom rodičovskej dovolenky a začiatkom materskej dovolenky sa môžete vrátiť do práce, alebo čerpať dovolenku, alebo ísť aj na PN.

S prianím pekného dňa,
Lenka