Aká diéta je vhodná pri zhubnom nádore na oboch obličkách?

Zodpovedané
13. aug 2019

Dobrý deň,

môjmu otcovi diagnostikovali zhubný nádor na oboch obličkách. Jedna ide za mesiac von a druhá mu ostane. Zatiaľ nevieme aká bude liečba.

Je niečo, čo by mal z jedálnička úplne vylúčiť už teraz?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

toto je otázka, ktorá sa týka veľmi individuálneho a špeicifického problému.

Keďže nepoznám podrobnosti a ešte neviete aká liečba vás čaká, neodvážim sa radiť.

Jediné v čom Vás môžem usmerniť je pozrieť si zoznam potravín zaťažujúcich obličky, potraviny s vysokým obsahom kyseliny močovej a purínov.

Prajem veľa síl.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/