Pomáha Serapeptáza pri liečbe priepustnosti tenkého čreva?

Zodpovedané
22. máj 2019

Dobrý deň,

dočítala som sa, že pri HIT je prospešný prípravok Serapeptáza.

Máte s ním u Vašich klientov skúsenosti?

Pomáha pri liečbe priepustnosti tenkého čreva?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

so serrapeptázou mám aj osobné skúsenosti. Je to enzým, ktorý pomáha rozmnožovaniu buniek, ich regenerácií a celkovo tak pozitívne vplýva na sliznice. Pomáha najmä pri chronických zápaloch a užíva sa 3 mesiace s následnou prestávkou 3 mesiace.

Začína sa pozvoľna 1 tableta denne/1.mesiac. Neskôr sa množstvo navyšuje.

Suplementy pri regenrácií priepustnosti čreva sú vhodné probiotiká Symprove, vláknina z akácie a tiež kvercetín.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/