Existuje stropné svietidlo s kvalitným reproduktorom?

Zodpovedané
24. aug 2022

Dobrý deň,

chcel by som si kúpiť LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním a integrovaným bluetooth reproduktorom. Zatiaľ som nemal možnosť vyskúšať si ho v žiadnej predajni.

Mohli by ste mi odporučiť konkrétny model, ktorý je zaujímavý najmä kvalitnejším zvukom?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne nepoznám renomovaného výrobcu kvalitnej audio techniky, ktorý by kombinoval svoje produkty so stropným LED osvetlením.

Domnievam sa, že asi bude celkovo ťažké nájsť takýto produkt na trhu.

Stropné svietidlá s integrovaným reproduktorom nie sú podľa mňa určené na hlavné ozvučenie miestnosti. Skôr majú plniť doplnkový účel šírenia zvuku. Zvyčajne sú ovládané cez aplikáciu s Bluetooth konektivitou, takže sa dajú pripojiť k primárnemu zdroju zvuku. A to napr. k TV, PC, tabletu, mobilu a pod.

P.Valigurský
www.ledstar.sk
email: ledstar@ledstar.sk
tel.: 0914 110 400