Poradíte mi najbezpečnejšie autosedačky (vajíčka) s Isofixom pre novorodeniatko?

Zodpovedané
10. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom bezpečného vajíčka pre novorodenca. Na cene nezáleží.

Poradíte mi najbezpečnejšie autosedačky (vajíčka) s Isofixom pre novorodeniatko?

Za odpoveď ďakujem.

Dobrý deň,

pokiaľ Vám na cene nezáleží, vyberte si z týchto nasledovných kombinácií (vajíčka a isofixovej bázy) také, ktoré sa Vám bude dať pomocou adaptérov nakliknúť na konštrukciu kočíka.

Určite to aspoň pár krát oceníte 🙂

Tieto kombinácie v ADAC teste získali z bezpečnosti maximálnu známku ++ :

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov. Prispôsobuje sa rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky.

Základňa BeSafe Isofix iZi Modular i-Size

Základňa BeSafe Isofix iZi Modular i-Size sa inštaluje na Isofix základňu. Je ju možné uchytiť po aj proti smeru jazdy. Vhodná pre autosedačku iZi Go Modular i-Size
Báza a iZi Modular i-Size.

Základňa Britax-Römer Baby-Safe i-Size

Základňa Britax-Römer Baby-Safe i-Size zostane pripojená ku kotviacim bodom Isofix vo vozidle. Detskú autosedačku môžete jednoducho pripojiť a odpojiť pomocou zacvaknutie. Indikátory na BABY-SAFE i-SIZE ukazujú, či je detská autosedačka správne nainštalovaná na základni a zaistí tak pokojné cestovanie.

Autosedačka Cybex Aton M

Autosedačka Cybex Aton M je ľahučká autosedačka, ktorá so zakúpením Isofixovej základne Base M a následne autosedačky Cybex Sirona M2 i-Size tvorí "rodinný systém", ktorý ponúka jednu základňu pre dve sedačky.
Spoločne s kočíkmi CYBEX, GB, Chicco, X-lander, TFK, Joie, Junama, Dara Dorjan a niektorými ďalšími je možné autosedačku používať ako súčasť cestovného systému.

Peg-Pérego Primo Viaggio Lounge

Autosedačka Peg-Pérego Primo Viaggio Lounge je vhodná pre deti od narodenia až do výšky 83 cm. Sedačka má priestranné sedenie a poskytuje maximálnu ochranu.

Základňa Peg-Pérego BASE i- Size 2021

Základňa Peg-Pérego BASE i- Size 2021 je najbezpečnejší spôsob pripevnenia autosedačky k autu. Je v súlade s normou ECE R 129. Dá sa pripevniť s upevnením Isofix vo vozidle bez použitia bezpečnostného pásu. Môže sa používať aj dlhšiu dobu s autosedačkou Viaggio FF 105

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute