Je pre 10 mesačného syna vhodnejšia autosedačka Joie i-Spin 360 alebo Joie i-Spin 360 E?

Zodpovedané
2. dec 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre 9 mesačného syna, ktorý zatiaľ ovláda len šikmý sed. Bez opory pekne rovno ešte nesedí. Máme vo výbere Joie i-Spin 360 a Joie i-Spin 360 E. Vieme, že rozdiel je len v delenej vnútornej vložke a nie sme si istí, či aj šikmo sediace dieťa sa pre tento účel považuje za samostatne sediace.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

najideálnejšie by bolo v tomto prípade odskúšať na predajni rozdiel medzi týmito dvoma autosedačkami. V 9. mesiacoch sa môže stať, že by synček bol vďaka vložke stiesnený (nepísali ste koľko meria, váži tak neviem posúdiť).

Autosedačka poskytuje dostatočný sklon. Takže to, že synček ovláda zatiaľ len šikmý sed nepovažujem pri tejto autosedačke za problém.

Autosedačka Joie i-Spin 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 je sedačka, ktorá sa dá použiť v smere a proti smeru jazdy. Pre použitie proti smeru jazdy - od narodenia až do výšky 105 cm. A pre použitie v smere jazdy od veku 15 mesiacov (min. 76 cm výšky) do výšky 105 cm.

Autosedačka Joie i-Spin 360 E

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie i-Spin 360 E sa od verzie i-Spin 360 odlišuje len tým, že neobsahuje delenú vnútornú vložku. Je teda vhodná až pre samostatne sediace deti.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.