Aké sú vaše skúsenosti s embryami kvality 2- a ich rozmrazením?

Zodpovedané
16. aug 2020

Dobrý deň,

absolvovali sme druhé IVF. Z prvého sme mali odobratých 12 vajíčok. 2 embrya sa nechytili. Z druhého IVF sme mali odobratých 21 vajíčok a len 1 embyo, kvality 2-. Toto embryo sme si dali zamraziť aj keď nám povedali, že sa máme rozhodnúť sami. Vraj takéto embrya sa horšie rozmrazujú.

Aké sú vaše skúsenosti s takýmito embryami a ich rozmrazením?

Čo si máme dať do budúcna vyšetriť, keď sa nám takto nedarí?

Ďakujem

Dobrý deň,

kvalita 2 nie je až taká podstatná ako vývojové štádium embrya. Blastocysta 2 má lepšie šance na prežitie ako Morula 2.

Pokiaľ po dvoch stimuláciách sa podarilo získať iba 3 embryá bude príčina vo vašich bunkách.

Buď treba pátrať v spermiách alebo vo vajíčkach. Na exaktnejšie odporúčanie by som potrebovala vedieť aké vyšetrenia boli absolvované doposiaľ.

S pozdravom