Aký je priebeh liečby neplodnosti vo Vašom centre?

Zodpovedané
10. mar 2021

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom postupu vyšetrení a prípadnej liečby vo Vašom centre. O dieťa sa snažíme necelý rok a zvažujeme návštevu Vášho centra.

Žijeme mimo Slovenska, a tak by sme potrebovali všetky vyšetrenia. Aj tie základné, ktoré sa (ak som správne pochopila) na SK robia bežne u obvodného gynekológa.

Ak sa na základe týchto vyšetrení preukáže len nejaký menší problém, je možnosť riešiť ho ďalej u Vás?

Napr. výživovými doplnkami, folikulometriou a následne plánovaným stykom, medikamentami - podľa výsledkov.

A to všetko ešte predtým ako by sme vyskúšali invazívnejšie metódy ako IVF?

Alebo je takáto terapia v kompetencii obvodných gynekológov a vy sa zameriavate len na umelé oplodnenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

v našom centre si vieme urobiť kompletné a komplexné vyšetrenia vrátane hematológie, imunológie, endokrinológie, základného či rozšíreného hormonálneho profilu, vyšetrenie partnera a samozrejme aj všetky ostatné viac či menej špecifické vyšetrenia, vrátane operačnej diagnostiky či liečby.

Pacientkám u ktorých je to možné vieme poradiť s plánovaným stykom či medikamentóznou úpravou menštruačného cyklu alebo s podporou ovulácie.

Je teda možné viesť diagnostiku aj liečbu od úplného začiatku u nás.

s p ozdravom

Dr. Rybánska