Aké vyšetrenia mám absolvovať, keď som už dvakrát prišla o bábätko?

Zodpovedané
6. sep 2021

Dobrý deň.

v januári som prišla o bábätko. V 34. týždni mu prestalo biť srdiečko. Teraz znova v 17. týždni sa bábo prestalo vyvíjať. Boli sme asi všade - reproimunológia, hematológia a genetika. V podstate nič nebolo zistené, príčina nezistená.

Mám 11 ročnú dcérku a tehotenstvo s ňou bolo bezproblémové.

Aké vyšetrenia by som mohla ešte absolvovať?

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

je mi veľmi ľúto, čo sa Vám stalo.

V tejto situácii ťažko poradiť týmto spôsobom. Určite sa robili vyšetrenia.

Keď bude Váš gynekológ oboznámený s výsledkami, tak Vám bude vedieť poradiť.

Držím palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk