Prišli sme o bábätko

zuba1987
27. dec 2020

Prisli sme o babatko. Prestalo mu bit srdiecko. Akurat sme to chceli oznamit rodine a znamym.
Takmer nikto o nasej fazulke nevedel a ona tisko umrela. Obcas sa neviem ani nadychnut. Chyba mi.
Milujem ho, strasne moc nase babo lubim a budem kym budem zit.

pininka1
27. dec 2020

Je to tazke ,aj ja som to prezila, nikdy nezabudnes, ale bolest casom prejde, ked sa narodia ostatne deticky. Drzim ti prsty.

luciannka83
27. dec 2020

@zuba1987 ❤️❤️❤️❤️

malicka_mysicka
27. dec 2020

@zuba1987 aj my sme si tym presli. Hned som otehotnela znovu, teraz som v 27tt a casto rozmyslam, ze uz sme pomaly mali mat babatko. Ale keby sme mali, tak by sme nemali v bruchu to co cakam. A tiez nanho myslim a asi vzdy budem. Drzim palceky aby sa vam rychlo podarilo mat dalsie deticky.

elizabet173
27. dec 2020

@zuba1987 je mi to uprimne luto, viem co prezivas, tiez som to niesla velmi tazko. Cas to trochu zahoji, ale zabudnut sa neda nikdy. Zelam ti, aby si v novom roku otehotnela a priviedla na svet babatko, ktore ti da lasku aj za to, o ktore ste prisli

maxxim
27. dec 2020

@zuba1987 ahoj, ..mrzi ma to. Viem ako sa citiš...( cítite), akoo to bolí. Rany hojí iba čas a Vaša vzajomná láska..
Aj my sme si tímto presli... a teraz viac bolia slová od tích čo o ničom nevedeli...a nevedia. Človek síce nezabudne no obrní sa" voči osudu a viac znesie. Určite je ale Váš anjel v nebičku...a Vy sa lúbte a budte si oporou. Neboj sa...

jaskolka
27. dec 2020

Je to ťažké, chápem ta, tiež sne prišli v rannom štádiu o prvé bábätko. Ono to vždy si spomenieš, mama nezabudne, hoci tu bolo len krátko. Ale ja som si vždy opakovala, že tak to malo byt, a mame súkromného anjelika v nebi. Príroda si proste robí očistu, ak je zárodok veľmi poškodený, zariadi, aby sa prestal vývijat. Čas je najlepši lekár, nám sa potom podarilo počať ďalšie bábätko o pol roka a úplne bez problémov tehotenstvo, mame krásneho zdravého chlapčeka. Ako terapiu možno skúsiť napísať bábätku list, rozlúčiť sa s ním, ja som tak urobila, poplakala si a list zabalila aj s tehotenským testom, čo bol jediný dôkaz, že drobček bol s nami, hoci len pár týždňov. Je to pre teba teraz veľmi ťažke, ale postupne to prejde, hoci úplne nezabudneš nikdy.

selest
27. dec 2020

❤❤❤❤❤

kubkovamama
27. dec 2020

@zuba1987 mrzí ma to,je nás veľa takých.Ja 4x.A už čakáme tretie.Tiez sa dočkas.Drzim palce ❤️❤️

ajka251
27. dec 2020

Prezivam to tiez..15.12 som dosla o babo v 9tt.prestalo bit srdiecko.neviem sa s tym zmierit a som stale v soku z toho co sa stalo.kazdy den nan myslim a pytam sa preco...kazdy den slzy.cakam na vysledky histologie....takze viem aku bolest mas a co prezivas....na toto treba len cas a byt silna.

simca99
12. feb 2021

mne sa stalo to iste v novembri. v 33tt bolo to dievcatko .... Vysledky vsetky v poriadku odrazu som prestala citit pohyby, ziadne bolesti, ziadne krvacanie.... Neopisatelny pocit beznocnosti,smutku, hnevu na cely svet a otazok typu ,,preco,,.... Ale s tymto sa zmierit neda....s tym sa clovek musi naucit zit...😔 Mam svojho anjela tam hore❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre