Podstúpila som KET a po menzese som špinila. Z čoho to mohlo byť?

Zodpovedané
8. sep 2021

Dobrý deň,

minulý mesiac som podstúpila KET bez hormonálnej podpory. Brala som len progesterón po vložení embrya. Napriek tomu som dostala normálnu menštruáciu a hCG bolo negatívne. Po menzese bolo všetko v poriadku, prebehol normálne. Avšak na 15. deň som začala veľmi málo špiniť. Po veľkej toalete som mala na papieri trosku ružovú, občas červenú krv, ale inak stále len to slabučké špinenie. Predtým som nič také nemala. Toto trvalo 4 dni.

Dnes je 5. deň (19. deň cyklu) a mám pocit, že už to nemám.

Z čoho by to mohlo byť?

Chcela som ísť od ďalšej menštruácie na ďalší KET.

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko povedať bez vyšetrenia.

Mohlo to byť ovulačne špinenie. Viac by Vám mohol povedať Vás ošetrujúci lekár.

Držím palce

Dr. Nataliya Roshko
gynekologička
www.repromedica.sk