Aká je šanca zvládnuť pôrod tretieho dieťaťa u diabetičky, ktorá má za sebou 2 sekcie?

Zodpovedané
8. máj 2020

Dobrý deň,

mám za sebou dve sekcie. Žiadne komplikácie neboli, akurát tam bol strach zo strany lekárov, lebo som diabetička 1. typu bez komplikácií. Prvé dieťa malo váhu do 3 kg a druhé malo síce 4 kg, ale jazva držala a dieťa sa pekne pýtalo samo.

Aká je šanca zvládnuť pôrod tretieho dieťaťa?

Ďakujem .

Dobrý deň,

šanca je, ale treba nájsť pôrodnicu, ktorá je takému pôrodu naklonená.

Je potrebné, aby bol diabetes dobre kompenzovaný a taktiež všetko ostatné prebiehalo úplne fyziologicky.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com