Ktorý deň som otehotnela, keď mám termín pôrodu podľa sona 16.11.2020?

Zodpovedané
31. aug 2020

Dobrý deň,

posledný menzes som mala 9.2.2020. Termín pôrodu podľa posledného menzesu som dostala 15.11 a podľa ultrazvuku v 12. a v 20. týždni stanovili termín na 16.11.2020.

Ak ovulácia prebehla 23 alebo 24, menzes mám v intervaloch 28 a sem tam.sa posunie na 30 styk bol 18, 23 a 25, tak ktorý mohol byť práve ten oplodňujúci?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

to bohužiaľ neviem.

Termín podľa ultrazvuku aj menštruácie je takmer zhodný, takže k otehotneniu došlo pravdepodobne v čase ovulácie. To je cca 12 až 15 deň cyklu.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com