Môže sa mi odlepiť zalepenie po zle pichnutej epidurálke?

Zodpovedané
25. nov 2020

Dobrý deň,

pred štyrmi rokmi som mala v zahraničí zle pichnutú epidurálku. Urobila mi dierku, ktorá na to musela byť zalepená ďalším pichom a vlastnou krvou. Bolesti boli ohľadom hlavy, ktoré boli nenormálne.

Tekutina tiekla na nervovú sústavu a to spôsobovalo bolesti. Zaberalo iba ležanie. Podstúpila som druhú epidurálku a zalepenie.

Môže sa po čase odlepiť to zalepenie?

V poslednej dobe mám bolenie hlavy.

Môže to spolu súvisieť?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto je otázka na neurológa.

Bolesť hlavy je po epidurálke najčastejšou komplikáciou a krvná zátka je veľmi účinný
,,liek ".

Osobne si myslím, že po 4 rokoch to s vašou aktuálnej bolesťou hlavy nemá súvislosť.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com